Ekonomi

BTC rallisine rağmen, Coinbase yatırımcıları “zorlu bir uyanış içinde”

Coinbase’deki Mizuho analistleri (NASDAQ: MADENİ PARA) yatırımcılarına uyarıda bulundu. “Bitcoin’in 30.000$’a yükselmesinden heyecan duyanlar için sert bir uyanış”Ayakta kalabileceğini belirterek, düşüş tezinin ana nedeni olarak ortalama işlem hacimlerindeki düşüşü gösterdi.

Analistler, Amerika’nın en büyük kripto borsası hakkındaki son raporlarında, bitcoin Son haftalarda 30.000 doların üzerine çıkmasına rağmen, “2022’de toplam gelirin %70’ini oluşturan” COIN perakende ticaretinin, borsadaki ortalama günlük işlem hacimleriyle ölçüldüğü üzere, “1,6 milyar dolara kıyasla” gerçekten keskin bir şekilde düştüğünü belirtti. martta nisanda” ayda 1 milyar dolardan az.

Analistler miting yapıyor “Bireysel yatırımcıların takip edeceği umuduyla Bitcoin satın alan büyük kurumsal oyuncular”ve henüz “bireyler ilgisiz görünüyor”açıklandığı inancındadır.

Dahası “COIN’in pazar payı Nisan ayında Mart ayına göre sabit kaldı”ve bunun sınırlı bireysel yatırımcı ilgisine işaret ettiğini belirtiyor. “BTC’ye kıyasla ETH’deki daha zayıf kazanımlar, bunun geniş tabanlı bir kripto rönesansı olmadığını gösteriyor”bunu kanıt olarak görüyorlar.

Bu nedenle Mizuho, ​​COIN’in son zamanlardaki ilerlemeleri için bir neden görmüyor – hisseler geçen ay %15 arttı ve Perşembe günü piyasa öncesi %3 daha yükseldi – ve 30$’lık bir fiyat hedefiyle “daha iyi performans” derecesini yineliyor.

COIN dün 67.84 dolardan kapandı, bu da %50’den fazla düşüş anlamına geliyor.

Yazar: Vlad Schepkov

haber-reyhanli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu